Tokio Hotel Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel Ankarada

Tokio Hotel Ankarada Empty Tokio Hotel Ankarada

Mesaj  PrenSeS Paz Eyl. 14, 2008 8:15 pm

arkadaşlar
ankaralılar daha iyi bilir ankarada anadolu (anatolia) gösteri merkezi adında bir yer var . buranın sahibi dün bizim cafemize geldi, tabi ben onların geldiiğini öğrenir öğrenmez hoşgeldiniz diye koştura koştura masalarına gittim . asıl amacımın tokio hotelin ankaraya gelmesi olduğunu tahmin edebiliyorsunuzdur.

anatolia nın sahibinin kızı da tokio hotel fanıymış ve o da çok soruyormuş neyse ben konuyu açtım ve sordum gelebilirlermi diye

tokio hotel 80.000 euro yani 160.000 ytl istiyormuş tabi bu masraflarla bi hayli artıyor ve tabi anatolianın sahiplerinin falanda kar etmeleri gerekiyor yani ortalama bir hesapla 100-150 ytl vererek-kişibaşı- 5.000 kişi gelmesi gerekiyor işte arkadaşlar bu bence gerçekten bi mucize olurdu ve bn tüm th fanları ile bu mucizeyi gerçekleştirebiliceğimize inanıyorum şimdi bu fiyata ankaraya gelebilecek 5000 kişi arıyoruz

ve bn başlatıyorum nolur herkes bir kere yazsın ve sadece kesin gelebilecekler numara yazsın

başlattım ilk gidecek bnm nolur 5000 kişiye ulaşabilelim allahım yardım et
arkadaşlar burda ekstra konuşma yapmayalım sadece gelebilecekler numaralarını yazsın diğerleri mesaj atsın

hadi bismillah

PrenSeS
Admin
Admin

Rep Puanı :
Tokio Hotel Ankarada Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Tokio Hotel Ankarada Right_bar_bleue

https://tokiohotelfanclub.sudanforums.net

- Similar topics