Tokio Hotel Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Benim Gibi TomJularr Oksuunn=(

2 posters

Benim Gibi TomJularr Oksuunn=( Empty Benim Gibi TomJularr Oksuunn=(

Mesaj  PrenSeS C.tesi Eyl. 20, 2008 11:32 am

Neyse zor oldu ama düzgün bişi çıktı ortaya ... Güzel bir yazı .... İyi okumalarr

Tokio Hotel : 'İnsan aşkta dikkatli olmalı ! '

Şubat dünya çapında bir aşk ayı , bunu söylememeliyiz . Ve TH'de bunu iyi biliyor . Sizde iyi biliyorsunuz ki çocukların gazetecilerin ya da fanlarının sorularını cevapla konusunda hiçbir problemi yok . Bazen söyleyeceklerini dedikten sonra bile kendi kendilerine soru cevaplayabiliyorlar . Belki de onlarında bir 'Sevgililer Günü' modu vardır . Çünkü aşık olmak ve aşkın onlar için ne anlam ifade ettiği hakkında çok konuştular .

Tom : ' Bir fana aşık olabileceğimi hayal edebiliyorum '

Kaulitz ikizleri hakkında iki şey biliyoruz . İlki , Bill kısa süreli flörtleri ve tek gecelik aşkları sevmiyor . İkincisi ise Tom kesinlikle sempatik fanlarla kontak kurmaya karşı değil. Kardeş olarak tamamen farklılar ama birbirlerini iyi anlıyorlar ve benzer bir espri anlayışları var .

' Bill gerçek aşkını tanıyamayacağından korkuyor '

TH'nin solisti kıza benzemesiyle popüler ve bu yüzden alman gazetelerine birçok kez cinsel kimliği hakkında konu oldu . Şu doğru Bill onlara bir neden verdi , eğlenmek amacıyla internete 'gay' olduğunu yazdığında . Belki de birçok erkek fanını mutlu etti , TH'nin en az kız fanları kadar çok olan ... Ayrıca medyaya ve fanlarına 'gay olmadığını ve bunun sadece bir şaka olduğunu ' açıklamak gibi bir sürü işi çıktı . Ama tabi bu şu gerçeği değiştirmiyor , Bill'e yakın olmak zor . O gerçekten kişisel alanıyla çok ilgileniyor . 'Gerçek kızı bekliyorum ben . Hepsini hak edecek birini bekliyorum , öpücüğümü , aşkımı ve seksimi ... başka kimsenin sahip olamayacaklarını... Ayrıca gerçek olanını kaçıracağından çok korkuyor . ' Ben bundan gerçekten korkuyorum . Ben Tom gibi değilim . Onun içni herşey kolay , hemen o kızın bir şey olup olmadığını anlıyor . Ama ben öyle değilim ve olmakta istemiyorum . Ayrıca gerçek aşkımı tanımama riskimide biliyorum . Herşey olabilir . Onu insanların arasında göremeyebilirim , sadece cep telefonumla ilgileniyor olurum ya da röpörtaj yapmam gerekiyordur ve hayatımın en önemli karşılaşmasını kaçırabilirim . Korkunç bir duygu ! Ama eğer böyle olacaksa olacaktır ve bu konuda hiçbir şey yapamam . Bence aşk kırılgan bir şeydir ve eğer bir insan bunu ciddiye alıyorsa kıza çok iyi bakmalı . Tom'un durumunda bence o aşk konusunda yakın zamanda mutlu olacak . Bence bir gün kalkacak , kız arkadaşı yanında yatıyor olacak ve bilecekki o gerçek olan. Mutlu olacak .. '

Tom : r0;Kızlar bacaklarınızı göstermekten utanmayınr1;

Tom gerçekten kızları seviyor . Saçının nasıl olduğu ya da fan olup olmadığı umrunda değil . ' Şu bir gerçek ki bir fanla çıkmak çok ilginç olurdu. Ama sonra bu kişi gerçekten bilemiyor onunla ünü için birlikte olup olmadığını . Bu sadece bir risk . Kendimi eğer gerçekten harikaysa bir fana aşık olarak hayal edebiliyorum ' dedi Tom . ' Hobileri umrumda değil ama seksi sevmeli . ' güler 'Bir o... istemiyorum ama seks benim için önemli ' Tom ayrıca bir kızın sahip olduklarını göstermesi gerektiğini söylüyor . 'Güzel bacaklı , k.çlı ya da göğüslü bir kızın vücudunu sergilemeyi bilmemesi ya da göstermek istememesi gerçekten yazık . Bu genelde olmuyor ama olsa ilginç olurdu .

' Almanca konuşmalı !

Bill ve hatta Tom hiçbir zaman yabancı dilde iyi değildi . Bu yüzden bir kız için asla yabancı bir dil öğrenmeyecekler . 'Bizde bunun için gereken beyin yok . Biz daha çok müzikseliz ama kızgın değiliz . Ama kız arkadaşımız almanca bilmeli bizimle konuşmak için .' diyor ikiside . İkizler bu tepkileriyle tüm Avrupa'da almanca derslerine bir ilginin başlamasına sebep oldu . 'Bu gerçekten harika , müzik sayesinde insanların bir sürü başka şekillerde de kullanabilecekleri yabancı bir dil öğrenmesi . ' diyor Bill ve herkese bir mesaj yolluyor . 'Sevgililer gününün keyfini çıkarın ve aşkınıza iyi bakın '

AMA AŞKOOM BEN SENİN BU İSTEDİKLERİNİ NASIL YAPICAM ALMANCA ÖĞRENMEK KOLAY AMAA...=(

PrenSeS
Admin
Admin

Rep Puanı :
Benim Gibi TomJularr Oksuunn=( Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Benim Gibi TomJularr Oksuunn=( Right_bar_bleue

https://tokiohotelfanclub.sudanforums.net

Benim Gibi TomJularr Oksuunn=( Empty Geri: Benim Gibi TomJularr Oksuunn=(

Mesaj  PisikOo - ChatlaKk C.tesi Eyl. 20, 2008 1:02 pm

Ayhh !! Walla NasıL Olcakk :S
PisikOo - ChatlaKk
PisikOo - ChatlaKk
Co-admin
Co-admin

Rep Puanı :
Benim Gibi TomJularr Oksuunn=( Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Benim Gibi TomJularr Oksuunn=( Right_bar_bleue

- Similar topics