Tokio Hotel Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Şok Oldum Bi bakınn

4 posters

Şok Oldum Bi bakınn Empty Şok Oldum Bi bakınn

Mesaj  PrenSeS Paz Eyl. 14, 2008 8:05 pm

Ya thyi araştırırken gördüm bir sitede biri şunları yazmış VE ADAMIN DEDİKLERİNE GÖRE TOM VE BİLL ÇOK KÜÇÜKKEN TÜRKİYEYE TATİLE GELMİŞLER bence yalan haber ama adam thyi kötülüyor ya manyak bu

dört alman veletten oluşan rock topluluğu. anne-babası hakkında derin düşüncelere daldığım, cins görünüşlü 15 yaşındaki bill'in solistlik yaptığı grupta diğer elemanlar 15-18 yaşları arasında. ama allah için iyi çalıyorlar. şu sıralar televizyonlarda durch den monsun isimli şarkıları dönüyor.
almanya'da yılın en büyük çıkış yapan grubu seçildi. durch den monsun single'ının büyük çıkış yapmasının ardından schrei albümünü çıkardılar. gruba gelince: solist: bill, bass: georg, davul: gustav, gitar: tom
15-18 yaslarinda olduklarina kesinlikle inanmadigim, daha sakallari bile cikmamis, ne olduklarini, kim olduklarini ögrenemeden ciglik atan vahsi kizlarin önüne parcalanmak üzere konulmus medya yemeklerinden 4 tanesi. almanya´da vodka icip sabahlara kadar parti yaptiklari icin jugendamt´in ailelerine büyük uyarilar yaptigi bu ufakliklarla her zaman oldugu gibi viyana havaalaninda karsilastim. kahire´ye gidiyorlardi, london sokaklarinda dolasan beatles gibi yüz ifadeleri ve yürüyüs tarzlariyla söhreti ne kadar sindirebildikleri asikardi. bill denilen makyajli cocuk 1,5 saat boyunca günes gözlüklerini cikartmadan bekledi, ismi hakkinda fikir sahibi olmadigim rasta sacli diger velet ise kis ortasinda* kafasina taktigi yazlik kasketiyle alay konusu oldu. etraflarinda artik menajerleri midir, ailelerinden birileri midir bilemem sirtlanlara benzeyen tuhaf yetiskinlerle bindiler o ucaga ve biz arkalarindan üzülerek baktik.
ergenlik cagi kapisi esigine ilk adimlarini atan, girmekte tereddüt eden, bazen geri dönüp cocuk kalmayi, cogu kez de gecmise mazi deyip yeni bir dünyada yolculuga cikmanin heyecanina kapilan
ön-ergenlik dönemi sancilarinin sahibi veletlerin acilarina, sevinclerine tercümanlik eden, ayrica kendi adlarina dergi, kitap, t-shirt, oyuncak ve benzeri bilumum esya piyasaya sürerek onlarin zaten kisitli olan
cep harcligina göz diken, ac gözlü bir manager sayesinde birdenbire, gökyüzünden parasütle inip
pop dünyasina iltihak eden, cocukluklarini yasamadan meshur olmanin depreminde depresip alkolü
fazla kacirdiklarinda sari basinin mansetine gecen, o nedenle cocuk/genclik dairesinin panige kapilmasina yol acan, sezonluk sovlari bittiginde eskiyip unutulacak, ama yerlerine yenileri gelecek bir grup.
ilk bakista yaslarini ve cinsiyetlerini cozemeyerek agzim bir karis acik izledigim alman veletler. schrei ve durch den monsun dinlenmeli.
ilk kez stefan raab'in sundugu tv total programinda tanidigim grup dün gece tekrar stefan raab'a konuk oldu. iki kardesim ilk kez dün grubu görmüs ve tanimis oldu. grubun solisti bill icin, benim aksini söylememe ragmen, "ya bu kiz!?" deyip durdular.stefan raab'in durmadan dalga gectigi grubun seveni oldugu kadar sevmeyeni de cok.
bir kac ay önce bir barda grubun solisti bill ile ikizkardesinin elinde bira bardaklari ile görüntülenmesi sonucunda almanya'da bayagi bir olay oldu.
kliplerini izledigim zaman cinsiyetlerini cozemedigim,daha dogrusu cozdugum ama yanlis cozdugum asi gorunumlu grup.
ben onlari kiz daha dogrusu lezbiyen zannetmistim,hadi bill neyse de tom denilen elemanin da erkek oldugunu ogrenmek beni soke etti.
ayrica belirtmeden gecemicem bastaki solist bill fotoraflarinda direk tatudaki esmer kiza benziyor.evet evet ben bunlari lezbiyen zannediyordum...ama cok benziyorlar... geldikleri gibi giderler diye umdugum medya sisirmesi 4 velet.feci love hotel cagrisimina yol acan grup ismi...cinsiyetlerini anlamanın imkansız olduğu iğrenç bir velet grubu.
kendi gözlerinizle görünüz;
https://2img.net/r/ihimizer/...llpaper016be2yx2ba.jpg

hepsinin bacak kadar olmaları bir yana, bishounen görünüş standartlarına da uyarak insanı "lan animeler gerçek dünyaya kaçak mı yapıyor, nerelerinden yapıyorlarsa söyleseler de ben de benimkileri patlatsam, gençliğim çürüdü, reva mıdır, allah'ım sana geliyorum" gibi beyhude düşüncelere * sevkeden alman toplaşkı.
yaptıkları müzik dinlenecek gibi değildir, o ayrı.
kliplerini her izlediğinizde istemsiz olarak "yahu anasi babasi yok mu bunlarin?" diye serzenişlerde bulunmanıza sebebiyet veren teenage rock grubu. hayır marilyn manson, placebo dinleyen, silverchair'i 15 yaşlarındaki hallerinde hiç garipsemeden izleyen bünyelerde bile tuhaf bir nahoşluk hissi uyandırıyorsa, bu işte yanlış olan bir şeyler var diye düşünmeden edemiyor insan.
son olarak grubun vokalisti olan velet, marilyn manson ile tatu arası aşmış bir insan formuna bürünmüşken, davulcu veletin henüz sütaş büyümix reklamlarında oynacak bir fiziğe sahip olması (herhangi bir bir puding reklamı da olabilir) gruptaki zıtlıklar üzerine eşi görülmemiş bir ironi yaratmakta.yaşıtları gibi davranmaları yasaklanmış çocuklardan oluşan grup. (geçen sene aileleriyle türkiye'e tatile gelen bir grup velet bunlar...o zaman 12 yaşın altında oldukları için %50 ucuza kalmışlardı...evet...) (işte bu benim kafamı karıştırdı:S)
adamı oğlancı yapar cinsten bir insan topluluğu. şarkıları dinleyemiyorum yorum yapamayacağım
an itibariyle solistlerinin erkek oldugunu soke olarak ogrendigim coluk cocuk grubu. solisti ben yasi kucuk oldugu icin henuz gogsu cikmamis kaslari kalin alinmis kiz cocugu sanmistim halbuki.
bebelerden rastali olan sebnem scheffer a benziyor ayrica.
boyle cilgin videolari var helikopterden atliyorlar falan ortaokullulara birebir.bunların monsoon diye bi şarkıları var. utanmadan klip çekmişler. solist hususunda ise söyleyeceğim tek şey: o varlığın bir çük sahibi olduğuna dair en ufak inancım yok. ses, görüntü, girdiği tripler falan resmen hatun lan, allah nasıl yarattıysa artık tam numunelik olmuş grubun kız kılıklı vokalisti bill kaulitz ile yine grubun bir başka kız kılıklı elemanı olan tom kaulitz kardeştirler. kardeşler, 2001'de george ve gustav'la tanışarak, devilish adlı grubu kurmuşlardı. yapımcı peter hoffman ile tanıştıktan sonra ise universal müzikle anlaşma imzalamışlar ve grup bu zamandan sonra tokio hotel adıyla nam yapmıştır

.(daha kopyalayamicam sinirlerim bozuldu gerisine siz bakın off yaaa:http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=tokio+hotel)

PrenSeS
Admin
Admin

Rep Puanı :
Şok Oldum Bi bakınn Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Şok Oldum Bi bakınn Right_bar_bleue

https://tokiohotelfanclub.sudanforums.net

Şok Oldum Bi bakınn Empty Geri: Şok Oldum Bi bakınn

Mesaj  PisikOo - ChatlaKk Paz Eyl. 14, 2008 8:23 pm

Bune yhaa !!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad
PisikOo - ChatlaKk
PisikOo - ChatlaKk
Co-admin
Co-admin

Rep Puanı :
Şok Oldum Bi bakınn Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Şok Oldum Bi bakınn Right_bar_bleue

Mesaj  PrenSeS Paz Eyl. 14, 2008 8:26 pm

benJedee Mad

PrenSeS
Admin
Admin

Rep Puanı :
Şok Oldum Bi bakınn Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Şok Oldum Bi bakınn Right_bar_bleue

Mesaj  ~~Bill^TaNeM~~ Paz Eyl. 14, 2008 9:04 pm

bunu yazan önce geçip aynada kendine baksın önce
~~Bill^TaNeM~~
~~Bill^TaNeM~~
Admin
Admin

Rep Puanı :
Şok Oldum Bi bakınn Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Şok Oldum Bi bakınn Right_bar_bleue

Mesaj  PrenSeS Paz Eyl. 14, 2008 10:03 pm

katılıyorumm

PrenSeS
Admin
Admin

Rep Puanı :

Mesaj  tom&deniz Salı Ara. 09, 2008 12:00 am

bu ne yaaa inanamadım bi insan nası bu kadar duygusuz ve saygısız olabilir!!!! Evil or Very Mad
tom&deniz
tom&deniz
Yıldız
Yıldız

Rep Puanı :
Şok Oldum Bi bakınn Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Şok Oldum Bi bakınn Right_bar_bleue